Denver pokreće inicijativu za zapošljavanje više radnika u ugostiteljstvu i turizmu

Grad Denver planira privući više radnika u industriji ugostiteljstva i turizma. Ovaj put, grad se usredotočuje na mlađu generaciju. U srijedu, gradske vlasti i vlasnici ugostiteljskih poslovanja pokrenuli su marketinšku inicijativu nazvanu “Dosada je otpuštena” koja ima za cilj prikazati mogućnosti karijere u ovoj industriji potičući srednjoškolce i mlade odrasle osobe da se pridruže radnoj snazi.

“Pokazalo se da su učenici uzbuđeni zbog ulaska u radnu snagu i željni informacija o vrstama poslova koji postoje te priča mladih profesionalaca u tim područjima”, izjavio je Steve Day, ravnatelj Cherry Creek Innovation Campus, dodavši kako inicijativa “Dosada je otpuštena” ispunjava posebnu potrebu izlaganja učenika profesionalnim putem koji odgovara onome što je važno za mnoge mlade ljude dok istovremeno upoznaje ljude koji žive takav život. Inicijativa je usmjerena na stanovnike područja Denvera u dobi od 18 do 20 godina koji se zanimaju za karijeru u hotelijerstvu, događanjima, turističkim atrakcijama, prehrambenoj industriji i rekreaciji na otvorenom.

Ova kampanja je dio inicijative VISIT DENVER za razvoj radne snage koja je pokrenuta zbog zabrinutosti zbog sve manjeg broja radnika u industriji koja je teško pogođena pandemijom i još uvijek se suočava s nedostatkom osoblja. Istovremeno se ističu i prednosti rada u industrji ugostiteljstva i turizma, kao što su dobra početna plaća, napredovanje u karijeri i fleksibilnost.

Kampanja uključuje i program suradnje s obrazovnim institucijama srednjeg obrazovanja, gdje učenici mogu iz prve ruke saznati o dostupnim mogućnostima. Za više informacija o kampanji “Dosada je otpuštena” i najnovijim vijestima, posjetite boredomisfired.com i pratite kampanju na Instagramu.

Često postavljana pitanja (FAQ):

1. Što je inicijativa “Dosada je otpuštena”?
Inicijativa “Dosada je otpuštena” je marketinška kampanja koju je pokrenuo grad Denver s ciljem privlačenja više radnika u industriji ugostiteljstva i turizma, posebno među mlađom generacijom.

2. Kome je namijenjena inicijativa “Dosada je otpuštena”?
Inicijativa je usmjerena na stanovnike Denvera u dobi od 18 do 20 godina koji su zainteresirani za karijeru u hotelijerstvu, događanjima, turističkim atrakcijama, prehrambenoj industriji i rekreaciji na otvorenom.

3. Koja je svrha inicijative “Dosada je otpuštena”?
Svrha inicijative je prikazati mogućnosti karijere u industriji ugostiteljstva i turizma te potaknuti srednjoškolce i mlade odrasle osobe da se pridruže radnoj snazi u ovoj industriji.

4. Kako se provodi inicijativa “Dosada je otpuštena”?
Inicijativa se provodi putem marketinške kampanje koja uključuje suradnju s obrazovnim institucijama srednjeg obrazovanja, kako bi se učenicima omogućila prva ruka informacija o dostupnim mogućnostima.

5. Koje su prednosti rada u industriji ugostiteljstva i turizma?
Prednosti rada u ovoj industriji uključuju dobru početnu plaću, mogućnosti napredovanja u karijeri i fleksibilnost.

Definicije:

– Industrija ugostiteljstva i turizma: Sektor gospodarstva koji obuhvaća hotele, restorane, turističke agencije i druge djelatnosti koje se bave pružanjem usluga turistima i putnicima.

Sugerirane poveznice:

Denver turizam: Službena stranica za turizam u Denveru.
Instagram kampanja “Dosada je otpuštena”: Pratite najnovije vijesti o kampanji na Instagramu.