Mislili smo da se ovaj podcast pretvorio u šalu, ali ipak smo se vratili na ozbiljne teme

Nakon što smo se dugo vremena propustili zbog najnovijih poslovnih obaveza, konačno smo se ponovno okupili na podcastu. Rohan je imao nekoliko novih sendviča od našeg posljednjeg susreta i podijelio je svoja zapažanja o njima. No, prije nego smo krenuli u ozbiljnu raspravu o sportskim temama, prisjetili smo se nekih smiješnih trenutaka.

Drew je ispričao priču o tome kako je zaspao na travnjaku tijekom dječje nogometne utakmice i dobio loptu u glavu, što ga je nasmijalo sve prisutne. Nakon toga, raspravljali smo o Drewovoj navici spavanja na različitim mjestima, bez obzira na okolnosti.

Nakon završetka smijeha, prešli smo na ozbiljnije teme. Počeli smo s NFL-om i iznenadili smo se što se situacija s Miami Dolphinsima nije toliko loša kako smo mislili. Razgovarali smo i o novim trendovima u izgradnji timova, te o tome kako neki timovi namjerno ne ulažu ulogu kvoterbeka, što je vrlo zanimljiva strategija. Naravno, neizostavna tema bila je i sve veća zainteresiranost za zdravstveno stanje ovog sporta, posebice u vezi s ozljedama glave.

Nakon kratke stanke, prešli smo na bejzbol. Nakon duge šutnje, napokon smo čuli što mislimo o Metsima. Drew vjeruje u njih, dok Rohan nije optimističan. Rasprava se vrtjela oko toga tko je pravi favorit i tko je napravio bolje poteze. Iako smo imali različite stavove, bilo je zanimljivo čuti mišljenja drugih.

Napokon smo prešli na pitanja slušatelja. Bilo je vrlo zanimljivih i zabavnih pitanja, posebno ono o slavnim glumcima koji prihvaćaju loše plaćene uloge. Diskutirali smo o različitim glumcima i njihovim odlukama u karijeri. Naravno, kroz razgovor smo se dotakli i drugih tema kao što su poznati redatelji i kontroverzne odluke nekih glumaca.

Hvala vam što pratite naš podcast i radujemo se sljedećem susretu. Ako želite pretplatiti se na “The Distraction”, možete to učiniti putem Apple Podcasts, Spotify-a i ostalih platformi.

Nakon dugog vremena, ponovno smo se okupili na podcastu. Podijelili smo smiješne trenutke, a zatim prešli na ozbiljnije teme.

– Razgovarali smo o situaciji s Miami Dolphinsima u NFL-u i novim trendovima u izgradnji timova. Također smo se dotakli zdravstvenog stanja ovog sporta, posebno u vezi s ozljedama glave.

– Raspravljali smo o Metsima u bejzbolu i tko je pravi favorit. Imali smo različite stavove, ali bilo je zanimljivo čuti mišljenja drugih.

– Odgovorili smo na pitanja slušatelja. Raspravljali smo o glumcima koji prihvaćaju loše plaćene uloge, poznatim redateljima i kontroverznim odlukama nekih glumaca.

– Ako želite pretplatiti se na “The Distraction” podcast, to možete učiniti putem Apple Podcasts-a, Spotify-a i ostalih platformi.

Definicije:
– NFL: Nacionalna nogometna liga (National Football League) je profesionalna američka nogometna liga.
– kvoterbek: Igrač koji igra na poziciji razigravača u američkom nogometu.
– bejzbol: Američki sport koji se igra s palicom i lopticom.