Novi Geor mobilni aplikacija unaprijeđuje iskustvo turista u regiji Axarquía

Regija Axarquía predstavila je novu mobilnu aplikaciju nazvanu “Geor”, koja je osmišljena kako bi turistima pružila sveobuhvatne informacije o gradovima, kulturnoj baštini, gastronomiji i prirodnim prostorima. Inicijativu su predstavili Jorge Martín, predsjednik regionalnih gradskih vijeća Axarquíje, zajedno s Jesúsom Pérezom Atenciom, potpredsjednikom za turizam, i Álvarom Hurtadom, predsjednikom APTA-e.

Digitalna poboljšanja za turističko iskustvo u Axarquíji
Aplikacija “Geor” prva je službena turistička aplikacija regije Axarquía i rezultat je suradnje svih 31 grada. Sadrži kartice s detaljima o rutama, gastronomiji, Axarquía Film Officeu, brošurama, ekoturizmu i golfu, među ostalim atrakcijama, koristeći QR kodove za brz i jednostavan pristup.

Održiv i pametan: Turistička vizija Axarquíje
Također su najavljeno osnivanje Regionalne turističke odbora Axarquíje, istaknuvši važnost promicanja blizine regije Malagi. Uvođenje aplikacije “Geor” usklađeno je s širom strategijom modernizacije promotivnih materijala i jačanja digitalne prisutnosti turističke ponude Axarquíje, što odražava predanost održivim i tehnološki naprednim turističkim praksama. Aplikacija se smatra dinamičnim alatom koji će posjetitelje informirati o najnovijim događanjima i atrakcijama duž obalnih i unutrašnjih područja Axarquíje.

Za više vijesti iz Axarquíje kliknite ovdje.

Hvala vam što ste izdvojili vrijeme za čitanje ovog članka. Ne zaboravite se vratiti i provjeriti web stranicu The Euro Weekly News za sve najnovije lokalne i međunarodne vijesti, a također nas možete pratiti na Facebooku i Instagramu.

Najčešća pitanja

1. Što je aplikacija “Geor”?
Aplikacija “Geor” je službena turistička mobilna aplikacija regije Axarquía koja nudi sveobuhvatne informacije o gradovima, kulturnoj baštini, gastronomiji i prirodnim prostorima.

2. Koje informacije mogu pronaći u aplikaciji “Geor”?
U aplikaciji “Geor” možete pronaći informacije o rutama, gastronomiji, Axarquía Film Officeu, brošurama, ekoturizmu, golfu i drugim atrakcijama regije Axarquía.

3. Kako mogu pristupiti aplikaciji “Geor”?
Aplikaciju “Geor” možete koristiti koristeći QR kodove za brz i jednostavan pristup detaljima o atrakcijama regije Axarquía.

4. Koja je svrha aplikacije “Geor”?
Cilj aplikacije “Geor” je pružiti turistima sveobuhvatne informacije o regiji Axarquía i omogućiti im jednostavan pristup raznim turističkim sadržajima.

5. Koja je dodatna inicijativa vezana uz turizam u regiji Axarquía?
Osim aplikacije “Geor”, najavljuje se osnivanje Regionalne turističke odbora Axarquíje s ciljem promoviranja regije i jačanja njenog digitalnog prisustva.

6. Gdje mogu pronaći više vijesti o Axarquíji?
Za više vijesti iz Axarquíje možete kliknuti ovdje.

Molimo, imajte na umu da je članak pružen od strane časopisa The Euro Weekly News. Za sve najnovije lokalne i međunarodne vijesti, možete posjetiti njihovu web stranicu ili pratiti njihove profile na Facebooku i Instagramu.