Obnova Jaspera: Snaga zajednice u suočavanju s vatrenom stihijom

Jasper, Alberta – Nakon nesretnih vijesti da je požar zahvatio naš grad, Jasper prolazi kroz teške trenutke žalosti. Požar kompleksa Jasper još uvijek se klasificira kao nekontrolirani, a gubitak koji smo pretrpjeli još uvijek nije kvantificiran. No, naša snaga oduvijek leži u našoj zajednici i ljudima koji je čine (kao što su herojski napori hitnih službi i lokalnih volontera otkad je ova tragedija počela). Jasperiti će se vratiti i obnoviti naš grad, a jedan od najboljih načina kako im dugoročno pomoći bit će trošenje novca unutar grada. Jedite u našim restoranima, boravite u našim hotelima, koristite naše usluge, istražujte s našim vodičima, ponovno otkrijte Jasper.

Otkad je ova tragedija počela, dirnuti smo izljevom ljubavi i podrške sa svih strana svijeta. Jasper je pružio nebrojeno magičnih trenutaka mnogima, i iako razumijemo da mijenjanje putnih planova može biti frustrirajuće, molimo posjetitelje za strpljenje i podršku dok čekamo da se cjelokupna slika razvije i okrenemo se budućnosti naše zajednice. Znajte da ćemo se vratiti. Naše planine stoje visoko već milijunima godina, i Jasper će ostati snažan kroz ovo. Još uvijek nismo sigurni koliko će vremena biti potrebno, ali kada stanovnici i poslovni subjekti Jaspera budu spremni ponovno vas dočekati – molimo vas, vratite se. Do tada, donirajte Jasper Community Team Society, dugogodišnju neprofitnu organizaciju koja će osigurati da sredstva izravno pomognu ovom nevjerojatno posebnom mjestu da se oporavi.

Hvala vam na podršci, sadašnjoj i budućoj.

Tyler Riopel
CEO, Tourism Jasper

O Turizmu Jasper
Turizam Jasper je službena marketinška organizacija Jaspera i Jasper Nacionalnog parka, temelja avanture u Kanadi. Kao čuvari Jasper branda, naša je uloga predstaviti Jasper onakvim kakav zaista jest – zadivljujuća i autentična planinska destinacija Rocky Mountainsa, ulaz u najepičnije avanture Kanade. Dobrodošli su svi spremni za avanture koje nadilaze granice. Za više informacija o putovanjima u Jasper, posjetite www.jasper.travel.

Izvor: Turizam Jasper

Često postavljana pitanja (FAQ) o požaru u Jasperu:

1. Kakva je trenutna situacija s požarom u Jasperu?

2. Kako mogu pomoći zajednici Jasper tijekom obnove?
Jedan od najboljih načina za dugoročnu pomoć je trošenje novca unutar grada. Jedite u restoranima, boravite u hotelima, koristite usluge, istražujte s vodičima i ponovno otkrijte Jasper.

3. Kako turisti mogu pomoći?
Molimo posjetitelje za strpljenje i podršku dok čekamo da se cjelokupna slika razvije i okrenemo se budućnosti naše zajednice. Kada stanovnici i poslovni subjekti Jaspera budu spremni ponovno vas dočekati, molimo vas da se vratite. Do tada, možete donirati Jasper Community Team Society, neprofitnu organizaciju koja će osigurati da sredstva izravno pomognu obnovi.

4. Koliko će vremena biti potrebno za obnovu?
Još uvijek nismo sigurni koliko će vremena biti potrebno. Naše planine stoje visoko već milijunima godina, i Jasper će ostati snažan kroz ovo.

5. Kako mogu dobiti više informacija o putovanjima u Jasper?
Za više informacija o putovanjima u Jasper, posjetite www.jasper.travel.

Definicije ključnih pojmova:

– Jasper: Grad u kanadskoj provinciji Alberta, smješten u nacionalnom parku Jasper.
– Požar kompleksa Jasper: Požar koji zahvatio grad Jasper.
– Kvantifikacija: Procjena ili mjerenje količine ili opsega nečega.
– Jasperiti: Naziv za stanovnike Jaspera.
– Jasper Community Team Society: Neprofitna organizacija koja pomaže zajednici Jasper.
– Turizam Jasper: Službena marketinška organizacija Jaspera i Jasper Nacionalnog parka.

Srodni linkovi:
Turizam Jasper