Otvorene nominacije za Otvorena turistička priznanja Ottawa Valley

Ottawa Valley Turističko udruženje je pokrenulo Otvorena turistička priznanja za 2024. godinu koja prepoznaju i iskazuju poštovanje turističkim šampionima u cijeloj dolini Ottawe. Otvorena turistička priznanja Ottawa Valley dodjeljuju se godišnje od strane Ottawa Valley Turističkog udruženja (OVTA) pojedincima, tvrtkama i događajima koji prepoznaju važnost zajedničkog rada za rast lokalne turističke industrije te koji nude iznimna iskustva posjetiteljima.

Trenutno se prihvaćaju nominacije u sljedećim kategorijama:

– Turistički šampion
– Poslovni/Organizacijski događaj godine
– Događaj godine
– Šampion održivosti
– Turistički marketing
– Novi turistički proizvod

Meghan James, suorganizatorica Otvorenih turističkih priznanja Ottawa Valley, kaže: “Nakon što smo udvostručili broj dostupnih turističkih nagrada 2023. godine, veselimo se još jednoj uspješnoj godini nominacija.”

Članovi Ottawa Valley Turističkog udruženja mogu sami sebe nominirati ili nominirati druge članove tvrtki i pojedinaca za nagrade. Dobitnici će biti objavljeni na Godišnjoj skupštini i turističkoj konferenciji OVTA-e 16. travnja u myFM Centre-u u Renfrewu. Događaj se održava tijekom Nacionalnog tjedna turizma, kampanje na društvenim mrežama koje provodi Udruženje turističke industrije Kanade, a koja ističe ključnu ulogu turizma u Kanadi.

Napomena: nominacije se zatvaraju u ponedjeljak, 25. ožujka 2024. godine. Obrazac za nominaciju može se popuniti online na https://www.ottawavalley.travel/industry/. Sve opise nagrada i kriterije za sudjelovanje možete pronaći tamo. Osim Nagrade za poslovanje godine centra Madawaska Kanu, prošlogodišnji dobitnici su bili:

– Teresa Hebb iz ATV-a Renfrew County – Turistički šampion
– Multikulturni festival Pembroke – Turistički događaj
– Rio Tap & Grill za njihovu krovnu terasu – Novi turistički proizvod
– Somewhere Inn Calabogie – Šampion održivosti
– Oh-el-la Café – Turistički marketing

“Članovi OVTA-e također mogu nominirati sebe i ohrabrujemo ih da to učine”, dodao je Chris Hinsperger, suorganizator Otvorenih turističkih priznanja Ottawa Valley.

OVTA je službena marketinška organizacija za odredište u Gornjoj dolini Ottawe i ponosno predstavlja gotovo 300 turističkih tvrtki, uključujući atrakcije i događaje, smještajne objekte, ugostiteljske i maloprodajne objekte, proizvođače hrane, rafting tvrtke i opremu, umjetnike i galerije, kao i medije i dobavljače industrije. OVTA ponosno podržavaju County of Renfrew, općine općine Renfrew i grad Pembroke.

Norris,E.,OVTA Tourism Industry Relations & Digital Marketing Coordinator(2024,Feb.23) OVTA Awards Launch 2024 [media release]

Česta pitanja (FAQ) o Otvorenim turističkim priznanjima Ottawa Valley:

1. Što su Otvorena turistička priznanja Ottawa Valley?
Otvorena turistička priznanja Ottawa Valley su godišnja priznanja koja prepoznaju i iskazuju poštovanje turističkim šampionima u cijeloj dolini Ottawe. Dodjeljuju ih Ottawa Valley Turističko udruženje (OVTA) pojedincima, tvrtkama i događajima koji doprinose lokalnoj turističkoj industriji i pružaju iznimna iskustva posjetiteljima.

2. Kako se mogu nominirati za Otvorena turistička priznanja Ottawa Valley?
Članovi Ottawa Valley Turističkog udruženja mogu sami sebe nominirati ili nominirati druge članove tvrtki i pojedinaca za nagrade. Obrazac za nominaciju može se popuniti online na https://www.ottawavalley.travel/industry/. Napominjemo da će se nominacije zatvoriti 25. ožujka 2024. godine.

3. Koje su kategorije Otvorenih turističkih priznanja Ottawa Valley?
Trenutno se prihvaćaju nominacije u sljedećim kategorijama:
– Turistički šampion
– Poslovni/Organizacijski događaj godine
– Događaj godine
– Šampion održivosti
– Turistički marketing
– Novi turistički proizvod

4. Kada i gdje će biti objavljeni dobitnici?

5. Koji su prošlogodišnji dobitnici Otvorenih turističkih priznanja Ottawa Valley?
Prošlogodišnji dobitnici uključuju:
– Teresa Hebb iz ATV-a Renfrew County – Turistički šampion
– Multikulturni festival Pembroke – Turistički događaj
– Rio Tap & Grill – Novi turistički proizvod
– Somewhere Inn Calabogie – Šampion održivosti
– Oh-el-la Café – Turistički marketing

Važne informacije:
– Nominacije se zatvaraju 25. ožujka 2024. godine.
– Obrazac za nominaciju i detalji o nagradama i kriterijima za sudjelovanje mogu se pronaći na https://www.ottawavalley.travel/industry/.
– OVTA je službena marketinška organizacija za odredište u Gornjoj dolini Ottawe i podržava brojne turističke tvrtke i događaje.

Srodne poveznice:
Službena stranica Ottawa Valley Turističkog udruženja