Nova linija zrakoplova između Savannakheta i Bangkoka otvorena tijekom godine posjete Laosu 2024.

Laos će sljedećeg mjeseca predstaviti novu zračnu vezu između Savannakheta i Bangkoka kako bi privukao turiste tijekom godišnje kampanje posjeta zemlji ove godine. Lao Airlines će, prema riječima visokog dužnosnika aviokompanije objavljenim u Vientiane Timesu, tri puta tjedno letjeti između Savannakheta, koji se nalazi nasuprot Mukdahana, i glavnog grada Tajlanda od 15. ožujka.

Nova ruta nacionalnog prijevoznika promovirat će turizam tijekom posjeta Laosu u 2024. godini, izjavila je Chanthanom Khampheng, zamjenica direktora odjela za komercijalu i marketing. Tajlandski putnici su među najčešćim turistima koji posjećuju Laos. Luang Prabang je jedna od njihovih omiljenih destinacija, a lakše su do nje dolazili otvaranjem brze željezničke linije između Vientiane i kineske granice preko starog glavnog grada.

Prema kineskoj novinskoj agenciji Xinhua, očekuje se da će posjeta Laosu u 2024. godini privući 4,6 milijuna stranih turista. Navodi se da se broj dolazaka u 2023. godini procjenjuje na najmanje 2,9 milijuna.

Ova nova zračna linija između Savannakheta i Bangkoka omogućit će turistima lakši pristup glavnom gradu Laosa, Vientianeu, te će time potaknuti turizam u regiji. Posjeta Laosu u 2024. godini će pružiti izvrsnu priliku za istraživanje bogate kulture, povijesti i prirodnih ljepota zemlje. Luang Prabang, slijedi kao jedna od najtraženijih destinacija u Laosu, nudi prekrasne hramove, tradicionalne tržnice i rijetke prirodne ljepote. Ne propustite ovo jedinstveno iskustvo posjetom Laosu u 2024. godini!

Često postavljana pitanja (FAQ):

1. Kada će nova zračna veza između Savannakheta i Bangkoka početi s radom?
– Nova zračna veza će početi s radom 15. ožujka.

2. Koliko puta tjedno će Lao Airlines letjeti između Savannakheta i Bangkoka?
– Lao Airlines će letjeti tri puta tjedno.

3. Koji je cilj nove rute nacionalnog prijevoznika?
– Cilj nove rute je promovirati turizam u Laosu tijekom posjeta zemlji u 2024. godini.

4. Koje su najčešće destinacije koje tajlandski turisti posjećuju u Laosu?
– Jedna od najomiljenijih destinacija tajlandskih turista je Luang Prabang.

5. Kako su tajlandski turisti lakše dolazili do Luang Prabanga?
– Otvaranjem brze željezničke linije između Vientiane i kineske granice preko starog glavnog grada.

6. Koliko se stranih turista očekuje da će posjetiti Laos u 2024. godini?
– Očekuje se da će posjeta Laosu u 2024. privući 4,6 milijuna stranih turista.

Ključni pojmovi i žargon:

– Savannakheta: Grad u Laosu, smješten nasuprot Mukdahana.
– Lao Airlines: Nacionalni prijevoznik u Laosu.
– Vientiane Times: Laoske novine.
– Luang Prabang: Grad u Laosu, jedna od najomiljenijih destinacija tajlandskih turista.
– Xinhua: Kineska novinska agencija.

Predložene poveznice:

Lao Airlines