Swiss Tourism Promotes Travel to Bahrain with a Unique Roadshow

Swiss tourism has taken a unique approach to promoting travel to Bahrain by organizing a roadshow and workshop yesterday. The event aimed to showcase the various tourist regions in Switzerland and the facilities available for GCC travelers.

Over 25 Swiss partners, including luxury hotels and regional tourism authorities, participated in the roadshow, where they presented their products to an audience of over 100 participants from Bahrain’s travel trade and media.

During the event, Livio Gotz, the Director of GCC at Switzerland Tourism, delivered an insightful presentation on the Swiss tourism sector and what GCC tourists can expect to see and enjoy. With his expertise, he shed light on the attractions, accommodations, and activities that make Switzerland a must-visit destination for Bahraini travelers.

The roadshow, held at Mövenpick Hotel in Muharraq, was part of a larger seven-day GCC-wide roadshow, emphasizing the commitment of Swiss tourism to connect with potential travelers in the region and cater to their needs.

In addition to the presentations, the event featured a fun and engaging quiz focusing on Switzerland and its facilities. Five lucky winners were awarded prizes for their knowledge and enthusiasm.

Swiss tourism’s innovative roadshow in Bahrain demonstrates their dedication to not only showcasing their offerings but also fostering personal connections with Bahraini travel professionals and media. By providing firsthand information and creating an interactive experience, they aim to inspire more travelers from Bahrain to explore the beautiful landscapes and cultural treasures of Switzerland.

Švicarski turizam je organizirao roadshow i radionicu kako bi promovirao putovanja u Bahreinu. Cilj događanja bio je prikazati različite turističke regije u Švicarskoj i ponudu dostupnu za putnike iz Zaljevskog kooperacijskog vijeća (GCC).

Više od 25 švicarskih partnera, uključujući luksuzne hotele i regionalne turističke vlasti, sudjelovalo je na roadshowu, gdje su predstavljali svoje proizvode pred više od 100 sudionika iz bahrainske turističke industrije i medija.

Tijekom događanja, Livio Gotz, direktor GCC u Švicarskom turizmu, održao je informativno predavanje o sektoru švicarskog turizma i očekivanjima GCC turista. Svojim stručnim znanjem, istaknuo je atrakcije, smještajne mogućnosti i aktivnosti koje Švicarsku čine nezaobilaznom destinacijom za putnike iz Bahreina.

Roadshow, koji je održan u hotelu Mövenpick u Muharraqu, bio je dio opsežnijeg putujućeg događanja po GCC regiji, naglašavajući posvećenost švicarskog turizma povezivanju s potencijalnim putnicima u regiji i zadovoljavanju njihovih potreba.

Uz prezentacije, događanje je uključivalo i zabavni kviz o Švicarskoj i njezinim sadržajima. Pet sretnih dobitnika osvojilo je nagrade za svoje znanje i entuzijazam.

Inovativni roadshow švicarskog turizma u Bahreinu pokazuje njihovu predanost ne samo prikazivanju svoje ponude, već i izgradnji osobnih veza s bahrainskim stručnjacima i medijima za putovanja. Pružajući izravne informacije i stvarajući interaktivno iskustvo, cilj im je inspirirati više putnika iz Bahreina da istraže prekrasne krajolike i kulturna blaga Švicarske.

Ključni pojmovi:
– Roadshow: Putujuće događanje ili izložba koje se organizira s ciljem promoviranja proizvoda ili usluga u različitim regijama.
– Turističke regije: Određeni područja ili destinacije koje imaju turističku privlačnost i ponudu.
– Zaljevsko kooperacijsko vijeće (GCC): Politička i ekonomska organizacija sastavljena od šest arapskih država na području Perzijskog zaljeva.

Srodni linkovi:
Myswitzerland.hr: službena stranica Švicarske turističke organizacije
Bahrain.com: Službena stranica Vlade Bahreina.