Istražite sve što centar Louisvillea nudi uz pola cijene ulaznice za lokalne atrakcije

Louisville Downtown Partnership potiče susjede iz Kentuckyja i Indiane da istraže sve što centar Louisvillea nudi uz pola cijene ulaznice za mnoge lokalne atrakcije. Prvi ikad Downtown Hometown Tourism Celebration započinje u četvrtak i traje sve do 11. veljače.

Sve započinje u Frazier muzeju, a ukupno četrnaest atrakcija nudi ulaznicu uz 50% popusta kada pokažete svoj osobni dokument s adresom u Kentuckyju ili Indiani. KMAC nastavlja priču.

Rebecca Fleischaker, izvršna direktorica Downtown Louisville Partnershipa, vjeruje da će program poput ovog omogućiti ljudima koji žive u području da dožive isti entuzijazam kao i posjetitelji koji dolaze iz drugih krajeva.

“Neka ljudi upoznaju svoj grad. Kada posjetite druge gradove, vratite se i razgovarate o tome”, rekla je Fleischaker. “Ljudi dolaze ovamo i pričaju o tome koliko vole Louisville.” KCPA je bio jedna od stanica na našoj turneji po Louisvilleu.

Prema izvješću iz 2022. godine Kentucky Tourism, turizam u okrugu Jefferson generirao je više od 3,7 milijardi dolara prihoda.

Za potpuni popis atrakcija i kupnju ulaznica, KLIKNI OVDJE.

FAQ sekcija bazirana na glavnim temama i informacijama koje su predstavljene u članku.

1. Što je Downtown Hometown Tourism Celebration?

Downtown Hometown Tourism Celebration je program koji potiče susjede iz Kentuckyja i Indiane da istraže sve što centar Louisvillea nudi uz pola cijene ulaznice za mnoge lokalne atrakcije. Prvi ikad Downtown Hometown Tourism Celebration traje od četvrtka do 11. veljače.

2. Koji uvjeti su potrebni za dobivanje popusta na ulaznice?

Da biste dobili 50% popusta na ulaznice, potrebno je pokazati osobni dokument s adresom u Kentuckyju ili Indiani prilikom kupovine ulaznica za četrnaest atrakcija koje sudjeluju u programu.

3. Koje su prednosti ovog programa?

Program poput ovog omogućuje ljudima koji žive u području da dožive isti entuzijazam kao i posjetitelji koji dolaze iz drugih krajeva. Također, potiče ljude da upoznaju svoj grad i o njemu razgovaraju s drugima.

4. Koja je svrha Louisville Downtown Partnershipa?

Glavna svrha Louisville Downtown Partnershipa je poticanje razvoja i promocije centra Louisvillea, kao i privlačenje posjetitelja i poticanje turizma u tom području.

5. Koliko je prihoda generirao turizam u okrugu Jefferson prema izvješću iz 2022. godine?

6. Gdje mogu pronaći popis atrakcija i kupiti ulaznice?

Popis atrakcija i kupovinu ulaznica možete pronaći ovdje.

Definicije ključnih pojmova:

– Louisville Downtown Partnership: organizacija koja se bavi razvojem i promocijom centra Louisvillea.

– Kentucky Tourism: turistička organizacija koja promovira turizam u saveznoj državi Kentucky.

– Indiana: savezna država u Sjedinjenim Američkim Državama.

– ulaznica: kartica ili dokument koji omogućuje pristup nekoj atrakciji ili događaju.

– entuzijazam: snažan interes, strastvenost.

– Jefferson: okrug u saveznoj državi Kentucky.

– adresa: mjesto prebivališta ili boravišta osobe.