Nominations Open for Excellence in Champaign-Urbana Tourism Awards

Urbana Park District recently announced the opening of nominations for the prestigious Experience Champaign-Urbana Foundation’s 2024 Tourism Impact Awards. These awards aim to recognize individuals and businesses that have significantly contributed to the local tourism industry.

The winners will be honored during the annual Toast to Tourism event, scheduled for May 15 at Carmon’s. This event coincides perfectly with National Travel and Tourism Week, celebrated from May 19 to 25.

To be eligible for nomination, individuals or businesses must have played a crucial role in advancing travel and tourism in the Champaign-Urbana area, as well as surrounding regions including Monticello, Tuscola, Arthur, Arcola, Sullivan, and Paxton. Nominees may range from exceptional staff members delivering exceptional customer service to visionary business leaders who have revolutionized the tourism sector.

To nominate deserving candidates, interested individuals are encouraged to visit the Experience Champaign-Urbana website at www.experiencecu.org/toasttotourism. Nominations must include a compelling example evidencing the nominee’s valuable contributions to the local tourism industry. The nomination period will conclude on March 8, so act swiftly to ensure your favorite tourism professionals receive the recognition they deserve.

Furthermore, the event is also accepting sponsorships from interested businesses and organizations. Should you wish to seize this exceptional branding opportunity, kindly reach out to Jayne DeLuce at [email protected] for further details.

Let us come together as a community to honor the exceptional individuals and businesses that have left an indelible mark on Champaign-Urbana’s thriving tourism industry. Nominate today and celebrate their outstanding achievements!

Urbana Park District nedavno je objavio otvaranje nominacija za prestižne Turističke nagrade 2024. Experience Champaign-Urbana Foundation-a. Ove nagrade imaju za cilj prepoznati pojedince i tvrtke koje su značajno doprinijele lokalnoj turističkoj industriji.

Dobitnici će biti počašćeni tijekom godišnjeg događanja Toast to Tourism, koje će se održati 15. svibnja u Carmon’su. Ovaj događaj savršeno se poklapa s Nacionalnim tjednom putovanja i turizma, koji se slavi od 19. do 25. svibnja.

Da bi bili nominirani, pojedinci ili tvrtke moraju imati ključnu ulogu u promoviranju putovanja i turizma u području Champaign-Urbana, kao i okolnim regijama koje uključuju Monticello, Tuscola, Arthur, Arcola, Sullivan i Paxton. Nominirani kandidati mogu biti izvanredno osoblje koje pruža posebnu uslugu kupcima ili vizionarski poslovni lideri koji su revolucionirali turistički sektor.

Da biste nominirali zaslužene kandidate, zainteresirani pojedinci mogu posjetiti web stranicu Experience Champaign-Urbana na www.experiencecu.org/toasttotourism. Nominacije moraju uključivati uvjerljiv primjer koji potvrđuje vrijedan doprinos nominiranog kandidata lokalnoj turističkoj industriji. Rok za nominacije završava 8. ožujka, stoga djelujte brzo kako biste osigurali da vaši omiljeni turistički profesionalci dobiju priznanje koje zaslužuju.

Osim toga, događaj također prihvaća sponzorstva zainteresiranih tvrtki i organizacija. Ako želite iskoristiti ovo iznimno marketinško priliku, ljubazno se obratite Jayne DeLuce na [email protected] za daljnje pojedinosti.

Pridružimo se kao zajednica kako bismo počastili iznimne pojedince i tvrtke koje su ostavile neizbrisiv trag na procvatu turističke industrije u Champaign-Urbani. Nominirajte danas i proslavite njihova izvanredna postignuća!

Pojmovi i žargoni:
– Nominacije: Postupak predlaganja osoba ili tvrtki za nagrade.
– Turistička industrija: Sektor koji obuhvaća putovanja, smještaj, zabavu i druge aktivnosti povezane s turizmom.
– Toast to Tourism: Godišnje događanje koje slavi turizam.
– Nacionalni tjedan putovanja i turizma: Tjedan posvećen promociji putovanja i turizma.