Novi događaji povećavaju turizam u gradu Joplin, uključujući i obnovu ikonične Route 66

Gradsko vijeće Joplina odobrilo je večeras (ponedjeljak) dvije nove sporazume koji će donijeti značajan poticaj turizmu u gradu i ikoničnoj Route 66 koja je nedavno oživjela.

Prvi sporazum omogućit će bolje praćenje lokalnog turizma i prikupljanje važnih podataka koji će pružiti uvid u ono što funkcionira i što bi moglo trebati poboljšanje.

Drugi sporazum se odnosi na festival slikanja na trodimenzionalnom (3D) tlu koji će biti izveden od strane međunarodnih umjetnika – što će privući publiku koja dolazi s njima.

Međunarodni umjetnici bit će pravi uspjeh jer kada objavimo tko su ti umjetnici u njihovim zemljama, počet će se govoriti o Route 66 u njihovim vlastitim zajednicama, što će dodatno pojačati interes da dođu u Ameriku i vide Boba kako slika u Joplinu, Missouriju”, rekao je Patrick Tuttle, direktor Joplin Convention & Visitors Bureau-a.

Prvi festival slikanja na trodimenzionalnom tlu održat će se u lipnju ove godine.

Planiranje budućih događanja u Joplinu i na Route 66 traje sve do 2026. godine – kada će se u Kansas Cityju održati “FIFA Svjetski kup” – što bi moglo privući mnoge turiste u Joplin.

– Članovi Gradskog vijeća Joplina odobrili su dvije nove sporazume koji će poticati turizam u gradu i na Route 66.
– Prvi sporazum će omogućiti praćenje lokalnog turizma i prikupljanje važnih podataka za poboljšanje turističke ponude.
– Drugi sporazum se odnosi na festival slikanja na 3D tlu koji će biti izveden od strane međunarodnih umjetnika.
– Međunarodni umjetnici će privući publiku iz svojih zemalja, što će povećati interes turista za Joplin i Route 66.
– Prvi festival slikanja na 3D tlu će se održati u lipnju ove godine.
– Planiranje događanja u Joplinu i na Route 66 traje do 2026. godine, kada će se održati “FIFA Svjetski kup” u Kansas Cityju, što bi moglo privući mnoge turiste.

Definicije:
– Turizam: putovanje i boravak ljudi izvan njihovih uobičajenih mjesta boravka za odmor, rekreaciju, posao ili druge svrhe.
– Route 66: povijesna autocesta u Sjedinjenim Američkim Državama, koja je jedna od najpoznatijih cesta u Americi.

Srodni linkovi:
Web stranica Joplin škola