Pregled dobitnika nagrada Pineapple na godišnjem turističkom banketu Ross-Chillicothe Convention & Visitors Bureau-a 2023.

Chillicothe i Ross County – Misija Ross-Chillicothe Convention & Visitors Bureau-a je “rast i prosperitet ekonomskog razvoja područja kroz turizam.” Kao turistički vodič, predavač i novinar, vrlo sam upoznat s tom misijom. Prije nekoliko godina započeli su godišnje “Pineapple Awards” gdje CVB predstavlja “najbolje od najboljih” u lokalnom turizmu, predstavljeno kroz tradicionalni simbol gostoprimstva – ananas. Dobitnici su predstavljeni na godišnjem Turističkom banketu u svibnju, koji je nacionalni mjesec turizma.

Detalji o najznačajnijim posjetiteljima Ross-Chillicothe Convention & Visitors Bureau godišnjem Turističkom banketu 2023.

Sada su u potrazi za nominacijama za Volontera godine, Osobu na prvoj liniji godine, Osobu iza scene godine i Menadžera godine. Bilo tko može nominirati bilo koga do 15. ožujka, bilo da je to kolega, nadređeni, volonter ili neko drugi.

Pronađite obrazac za nominaciju na njihovoj web stranici – zajedno s popisom prethodnih dobitnika, koji uključuju institucije poput Hopewell Culture National Historical Park, Scioto Society and Tecumseh Outdoor Drama, Adena Mansion & Gardens, Chillicothe Tree Commission, Dan & Mike in the Morning, Downtown Chillicothe Inc., i raznih hotela, restorana, događaja i drugih muzeja.

Članovi lokalne turističke industrije okupljaju se na godišnjem Turističkom banketu i dodjeli nagrada Pineapple koje će se održati u ponedjeljak, 6. svibnja 2024. godine. Nominacije možete poslati direktorici CVB-a, Melody Young ([email protected]) ili asistentu za komunikaciju, Geneu Betts ([email protected]), ili ih možete poslati poštom / donijeti na njihovu adresu na adresu 230 North Plaza Boulevard, pokraj Bridge Streeta, sjeverno od US 35 u Chillicotheu.

1. Koja je misija Ross-Chillicothe Convention & Visitors Bureau-a?
Misija CVB-a je “rast i prosperitet ekonomskog razvoja područja kroz turizam.”

2. Što su Pineapple Awards?
Pineapple Awards su godišnje nagrade koje predstavljaju “najbolje od najboljih” u lokalnom turizmu, simbolizirajući gostoprimstvo pomoću tradicionalnog simbola – ananasa.

3. Kada se održava godišnji Turistički banket?
Godišnji Turistički banket održava se u svibnju, koji je nacionalni mjesec turizma.

4. Koje su kategorije za nominacije na Turističkom banketu 2023.?
Kategorije za nominacije su Volonter godine, Osoba na prvoj liniji godine, Osoba iza scene godine i Menadžer godine.

5. Tko može nominirati nekoga za nagradu?
Bilo tko može nominirati bilo koga za nagradu, bilo da je to kolega, nadređeni, volonter ili netko drugi.

Srodne veze:
Visitchillicotheohio.com