Obnova promatračke kule u Parku Bays Mountain zahvaljujući stipendiji

Park Bays Mountain u Kingsportu dobio je stipendiju za poboljšanje turizma u iznosu od 100 000 dolara od Odjela za turistički razvoj Tennessee (TDTD), objavio je grad Kingsport.

Stipendija će biti utrošena na obnovu promatračke kule na vrhu Parka Bays Mountain koja je s vremenom stradala od vremenskih uvjeta i kontinuirane upotrebe. Ovim projektom će se postaviti nova ograda i podne obloge te ojačati struktura kule.

Grad Kingsport planira započeti s obnovom ovog ljeta s očekivanim trajanjem radova od tri do četiri mjeseca.

Cilj ove stipendije je unaprijediti turističke atrakcije u svrhu poticanja gospodarstva kroz turizam, izjavila je Melanie Beauchamp, pomoćnica povjerenika za seoski turizam i suradnju u TDTD.

Prošle je jeseni TDTD dodijelio više od 2,2 milijuna dolara u stipendijama za poboljšanje turizma u 29 gradova širom Tennesseea. Kingsport je jedan od samo tri grada i županije u sjeveroistočnom Tennesseeu koji su dobili ovu stipendiju.

Za više informacija o Parku Bays Mountain, posjetite ovu stranicu.

Često postavljana pitanja (FAQ) o Parku Bays Mountain:

1. Koji je iznos stipendije koji je Park Bays Mountain dobio od Odjela za turistički razvoj Tennessee?
Park Bays Mountain u Kingsportu dobio je stipendiju od 100 000 dolara.

2. Kako će se koristiti stipendija?
Stipendija će biti utrošena na obnovu promatračke kule na vrhu Parka Bays Mountain. Osim toga, postavit će se nova ograda i podne obloge te ojačati struktura kule.

3. Kada će započeti obnova i koliko će trajati radovi?
Grad Kingsport planira započeti s obnovom ovog ljeta, a očekivano trajanje radova je tri do četiri mjeseca.

4. Koji je cilj dodijeljene stipendije?
Cilj stipendije je unaprijediti turističke atrakcije u svrhu poticanja gospodarstva kroz turizam.

5. Koliko gradova u Tennesseeu je dobilo stipendije?
Prošle jeseni, TDTD je dodijelio stipendije za poboljšanje turizma u 29 gradova širom Tennesseea. Međutim, Kingsport je jedan od samo tri grada i županije u sjeveroistočnom Tennesseeu koji je dobio stipendiju.

Srodne veze:
– Za više informacija o Parku Bays Mountain, posjetite ovu stranicu.