Premijer Furey i ministar turizma Crocker promoviraju turizam provincije tijekom misije u Londonu

Premijer Andrew Furey i ministar turizma Steve Crocker ovog su tjedna preko oceana promovirajući turizam u ovoj provinciji. Mnogi u provinciji raduju se povratku izravne linije za London-Gatwick iz zračne luke YYT, ali Misija turizma u Londonu nadamo se privući europske putnike da posjete Newfoundland i Labrador.

Furey i Crocker će otvoriti turistički štand na putnom sajmu i sastati se sa dionicima u turizmu i britanskim turističkim operaterima kako bi promovirali provinciju kao ključnu destinaciju. Vlada navodi da europski putnici već pokazuju velik interes za posjet Newfoundlandu i Labradoru i nadaju se da će taj interes rasti s ponovnom uspostavom izravne linije.

Nova izravna ruta prema Londonu-Gatwicku pruža nevjerojatne mogućnosti za turizam ovog netaknutog dijela svijeta. Sa svojom prekrasnom prirodom, poviješću i kulturom, Newfoundland i Labrador stoje pred mogućnošću privlačenja novih turista iz Europe. Ova misija turizma u Londonu pokazuje predanost vlade i njenih dužnosnika u jačanju turizma u provinciji, čime će se otvoriti nova radna mjesta i poboljšati gospodarstvo.

Provincija ima mnogo toga za ponuditi turistima, bilo da su to slikoviti krajolici, fascinantna flora i fauna ili uzbudljiva avantura na otvorenom. Ovaj turistički štand i susreti s dionicima u turizmu u Ujedinjenom Kraljevstvu ključni su za podizanje svijesti o ovoj skrivenoj draguljici turističke destinacije.

Nova ruta prema Londonu-Gatwicku otvara vrata za nove posjetitelje i pruža mogućnosti za raznolikost i rast turizma u provinciji. Turizam je vitalni sektor koji utječe na lokalnu ekonomiju i osigurava prosperitet i održivost. Newfoundland i Labrador su spremni dočekati europske putnike i otkriti im svoju nevjerojatnu ljepotu i gostoprimstvo.

FAQ:

1. Koje zračne linije će se uspostaviti za Newfoundland i Labrador?
Uspostavit će se nova izravna linija za London-Gatwick iz zračne luke YYT.

2. Koji su ciljevi premijera Andrew Fureya i ministra turizma Stevea Crockera?
Premijer Andrew Furey i ministar turizma Steve Crocker imaju za cilj promovirati Newfoundland i Labrador kao ključnu destinaciju turizma.

3. Koje su prednosti nove izravne rute prema Londonu-Gatwicku?
Nova ruta pruža nevjerojatne mogućnosti za turizam u Newfoundlandu i Labradoru. Sa svojom prirodom, poviješću i kulturom, ova regija ima potencijal privući nove turiste iz Europe.

4. Kako će nova ruta utjecati na gospodarstvo provincije?
Jačanje turizma putem nove rute i promoviranjem provincije kao turističke destinacije otvorit će nova radna mjesta i poboljšati gospodarstvo.

5. Koje su atrakcije koje Newfoundland i Labrador nude turistima?
Newfoundland i Labrador imaju raznoliku ponudu za turiste, uključujući slikovite krajolike, fascinantnu flora i fauna te uzbudljive aktivnosti na otvorenom.

Definitions:
– Izravna linija: Direktna zračna ili pomorska ruta između dva mjesta.
– Dionicnici u turizmu: Osobe, organizacije ili tvrtke koje su povezane s turističkom industrijom i sudjeluju u njenom razvoju.
– Putni sajam: Događaj koji okuplja putničke agencije, zračne kompanije i ostale sudionike turističke industrije radi promocije destinacija i usluga.
– Skrivena draguljica: Neotkrivena ili manje poznata destinacija s velikim turističkim potencijalom.

Suggested related link:
https://www.newfoundlandlabrador.com/ – Newfoundland and Labrador – Glavna stranica s informacijama o turizmu u provinciji.