Spektakularne turističke destinacije otoka Hainan

Haikou, Kina – (Newsfile Corp. – 26. veljače 2024.) – 23. veljače, Hainansko slobodno trgovinsko područje, smješteno na jugu Kine, službeno je pokrenulo globalnu selekciju “Hainan Tourism and Cultural Excellence TOP10”. Cilj inicijative je predstaviti izvrsnost turizma na otoku Hainan i podijeliti priču o kineskom rajskom odredištu s globalnom publikom.

Turistički grad Sanya, smješten na obali Hainana

Specijalni turistički programi koji uključuju ronjenje, kulturno nasljeđe, pješačenje, vožnju biciklom i posjet modernim gradovima.

Ulazak na otok Hainan bez vize proširen je na 59 zemalja početkom ovog mjeseca. Ta politika je privukla globalnu pažnju jer otvara mogućnosti za poslovanje i trgovinu, posjete, obiteljske posjete, medicinsku skrb, konferencije i izložbe te sportska natjecanja, uz turizam.

Inicijativu je pokrenulo Ministarstvo turizma, kulture, radija, televizije i sporta Hainan Province, koja će istaknuti razne teme poput obalnih krajolika, morskih turističkih destinacija, duty-free kupovine, rekreacije i zdravstvenog turizma, ruralnog turizma, turizma u kišnim šumama, turizma nematerijalne kulturne baštine i mnoge druge. Njen je cilj postupno prikazivanje očaravajućih pejzaža, turističkih i kulturnih atrakcija te visokokvalitetnih turističkih i kulturnih proizvoda otoka Hainan svim korisnicima interneta diljem svijeta, pružajući turistima diljem svijeta više izbora i iskustava, ostavljajući im trajne uspomene na Hainan i duboko poštovanje prema otoku.

Inicijativa će biti predstavljena na mnogim Facebook stranicama, uključujući “China Xinhua News”, “Xinhua Culture & Travel” i “Show Me China”. Svaki mjesec će se predstaviti niz karakterističnih turističkih i kulturnih atrakcija Hainana, novih proizvoda i inovativnih ideja za slobodno vrijeme kako bi se potaknulo glasače. Nakon završetka razdoblja glasanja, deset turističkih proizvoda s najviše glasova bit će nagrađeno kao ovogodišnji “Izvrsnost kineskog turizma i kulture Hainana”.

Kontakt informacije: Moj [email protected]

Hashtag: #HainanTourism.

Emisija je isključivo odgovorna za sadržaj ovog priopćenja.

Za pregled izvorne verzije ove objave, posjetite poveznicu: https://www.newsfilecorp.com/release/199201

Turistički grad Sanya, smješten na obali Hainana, nudi posebne turističke programe kao što su ronjenje, kulturno nasljeđe, pješačenje, vožnja biciklom i posjete modernim gradovima.

Kontakt informacije: Moj [email protected]

Hashtag: #HainanTourism.

Emisija je isključivo odgovorna za sadržaj ovog priopćenja.

Za pregled izvorne verzije ove objave, posjetite poveznicu: [link name](https://www.newsfilecorp.com/release/199201)

Definicije:
– Hainansko slobodno trgovinsko područje – područje na jugu Kine koje nudi posebne pogodnosti za trgovinu i poslovanje.
– Turistički programi – organizirani programi za turiste koji uključuju određene aktivnosti ili posjete turističkim atrakcijama.
– Duty-free kupovina – kupovina proizvoda bez plaćanja poreza na uvoz.
– Ruralni turizam – turizam koji se odnosi na posjet ruralnim područjima i upoznavanje s ruralnim načinom života i tradicijama.
– Nematerijalna kulturna baština – kulturno nasljeđe koje nema fizičko obličje, poput tradicija, plesova, običaja i sl.

Predloženi poveznice:
Hainan Tourism